Teenused

Siseelektritööd

 

- Teostame kõiki siseelektritöid olenemata keerukusest

    

Väliselektritööd

 

- Tänavavalgustuse ehitus

- Kaabelliinide ehitus

- Sidetrasside ehitus

- Kaevetööd

 

Tootmine

 

- Jaotuskeskuste tootmine

Küsi täpsemalt 5141058 või  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Tehnika rent

 

  Meie tehnikapark on kasutuses peamiselt oma tööde ja tegemiste tarbeks, kuid vabade ressursside olemasolul võime erinevat tehnikat koos operaatoriga ka rendile anda:

   

- Kopplaadurite JCB 4CX rent (pöördpea), 40EUR/h (hüdrovasaraga 45EUR/h)

- Ekskavaator Hitachi ZX85 rent (pöördpea, kummipatjadega roomik), 45EUR/h

- Ekskavaator JCB 85Z rent (pöördpea, kummipatjadega roomik), 45EUR/h

- Korvtõstuki rent, 50EUR/h  

Küsi täpsemalt 5053066 või  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ELTOLEX OÜ, Helgi tee 5, Peetri alevik, Rae vald, 75312, Harjumaa   Tel/Fax: +372 600 70 82   E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.